Kto sme ?

 

Sme zabehnutá cukráreň, ktorá funguje už od roku 2005. Všetky torty a koláče pečieme vlastnoručne priamo v kuchyni našej cukrárne. Starostlivo vyberáme dodávateľov a všetky suroviny, aby boli naše torty nielen čerstvé a chutné, ale aj z poctivých ingrediencií.

Keďže máme členov rodiny so špeciálnymi diétnymi potrebami, veľa času venujeme vymýšľaniu a vylaďovaniu receptov, alebo výrobe prísad. Vieme pripraviť vynikajúce torty a koláče bez laktózy, bez lepku alebo so zníženým obsahom histamínu (podľa individuálnych potrieb). Aj torty pre diabetikov môžu byť chutné.

Naše torty a koláče pečieme priamo v našej cukrárni zo surovín, ktoré si starostlivo vyberáme. Vieme pripraviť aj torty bez lepku, laktózy, mliečnej bielkoviny, alebo so zníženým obsahom histamínu (podľa individuálnej potreby). Pripravujeme si vlastný džem a pyré z ovocia tej najlepšej kvality. Vlastná výroba priamo v cukrárni s moderne vybavenou kuchyňou, ktorá spĺňa všetky hygienické štandardy. Vieme pripraviť torty a koláče presne podľa Vašich požiadaviek a presne podľa Vašich predstáv.

Referencie